Studio dhe puno

Panairi Work & Study 2021

A jeni gati per edicionin e 12 te panairit "Work&Study " !? Nje studim i mire garanton nje punesim te mire. Ju mirepresim ne: 19maj ne vlore 21maj ne shkoder 23 maj ne korce 28maj elbasan 29maj -01 Qershor ne Tirane Nxitoni te perfitoni zbritje ne ofertat e...