NrAnetari                     Emri i ShoqeriseAdresaTelEmailSektori
1Mark GjinajRAFAELO 2002Rr. 29 Nentori,Kthesa e Kamzes, Tirane+355 044500732rafaeloltd@yahoo.comNdërtim
2Pjerin FushajCOLOSSEO CONSTRUCTIONRr. Sami Frasheri, Nr. 39, mbi Bar Colosseo, Tirane+355 0692022895; 042225000pieroscutari@yahoo.comNdërtim
3Nikolin JakaDIAGONAL PROJEKTIM & ZBATIMRruga Beqir Luga, pall.3, kati 0, Tirane+355 045800672info@dbz.alNdërtim
4Andi GjiknuriANDILagja Pavaresia, rruga Pelivan Leskaj, pall.Andi 3, kati 2, Vlore+355 069 2022224andigjiknuri@gmail.comNdërtim
5Eugen SkermoMJALTE MORAVAFerma e bleteve Morava, tek çezma e Bardhe, Plase, Korçe+355 692055580info@mjalte-morava.comTregti
6Andrea ZajaCOFFEE CLUBRr. Myslym Keta, km.4, komuna Dajt, Tirane+355 044803700; +048302225coffeeclubtr@yahoo.comTregti
7Elton ÇekreziEUROELEKTRAVaqarr, rruga Prush 1041, Tiraneelton.cekrezi@euroelektra.alTregti
8Valentina GjokaTOP LINERr. Hodo Beg, njesia nr.10, pall. 298, Tirane+355 042229797info@topline.alTregti
9Ramazan TrokaKPLBlv. Deshmoret e Kombit, kullat binjake, kulla 1, Tirane+355 04 2280341kpl-shpk@hotmail.comTregti
10Shpetim ShijakuSHIJAKUArrameras , Fushe Kruje+355 0682032862; 0694045919shijakushpk@hotmail.comTregti
11Alma TafaniSORI-ALRr. Ded Gjo Luli, pall.1/2/32, Tirane+355 04 2280342sori_al_shpk@yahoo.comShërbime
12Vullnet HakaEVEREST I.E.Mezez, Komuna kashar, Tirane+355 042407777/8/9info@everestie.comTregti
13Clirim XhemollariAlbmarketTregti
14Skender LufiMONTALRr. Dervish Hima, 3 kullat, kati 3 ap.9/2, Tirane+355 042271385sales@montalshpk.comTregti
15Edmond DizdariIGLAKomuna Vaqarr, Tirane+355 0682035702iglaltd@yahoo.comTregti
16Ardian EleziARDAELRr. Xhorxh Bush, kulla 1, kati I, perball Parlamentit, Tirane+355 067 20 27 883ardael2004@yahoo.comShërbime
17Ylli HoxhaHIDROFAHORr. e Kavajes, qyteti i nxenesve, nr.7, prane fabrikes Birres, Tirane+355 0694041291hidrofaho@yahoo.comTregti
18Vasil LlajoINTERMEDICARr. Jordan Misja, Tirane+355 042 200600info@intermedica.alTregti
19Flutura XhabijaShoqata Kombetare e Grave Profesioniste, Afariste dhe ZejtareRr. Bogdani, pall.25, ap.51, Tirane+355 4 2235726shgpaz.albania@yahoo.comTregti
20Rita PjetriALBASRr. Donika Kastrioti, pall.14, ap. 4/D, Tirane+355 042379184info@albas.alTregti
21Anila HarxhiIDEA KONSTRUKSIONRr. Asim Vokshi, Tirane+355 0694000855anila.harxhi@gmail.comTregti
22Aleks MilloMILLOCOLORLagja Brigada 17 Sulmuese, rr. Zogu I, Elbasan+355 0682062355aleks.millo@millocolor.comTregti
23Gjoke UldedajUniversiteti QirjaziKamez355 692022419gjuldedaj@gmail.comShërbime
24Rudolf XhillariBallkan Trans355 682004177rudolfxhillari@gmail.comTregti
25Ines MuçostepaALBACALLRr. E Kavajes, Tirane355 694066073ines.mucostepa@gmail.comShërbime
26Elisabeta KatiajUnioni I Sipermarresve te Rinj te ShqiperiseRr. Shelq I Zi, Lunder, Tirane+355 0684088909e.katiaj@gmail.comShërbime
27Enea BrahimajBRAHIMAJ & FERIZAJ LAWRr. E Barrikadave,nd.11, Tirane355 692044212office@brahimajferizajlaw.alShërbime
28Ylli NdroqiORARr. Aleksander Moisiu, Tirane355 42259765ylli@yldon.comShërbime
29Kujtim HashorvaShoqata e Transportit Nderkombetar te Udhetareve (SHTNU)Rr. Bardhok Biba, Nr.23, Tirane+355 0682087599shtnu2012@gmail.comTransport dhe Telekomunikacion
30Fatos VrapiALBA-TRANSBlv. Zogu I, Nr. 97, Tirane+355 04 2259204; 0684060001info@albatrans.com.al; fatosvrapi@gmail.comTransport dhe Telekomunikacion
31Hazbi ParllakuTIRANA URBAN TRANSRr. Abdi Toptani, Tirane355 672033329tiranaurbantrans@gmail.comTransport dhe Telekomunikacion
32Arben ShkodraDamiani&PartnersRr. Vaso Pashainfo@damianipartners.comShërbime
33Besnik LeskajABKONSRr. Themistokli Germenji, prane RTSH, k.2, Tirane+355 4 2258326info@abkons.comShërbime
34Agron JukaALPANTEKKavaje355 696002026agron.juka@gmail.com, agronjuka@gmail.comIndustri
35Lulzim HuqiMULLIRI I VJETERBerxull, rruga dytesore Tirane-Durres, 100m prane Ures Limuthit, godine 2 kateshe, Tirane+355 0692020969info@mullirivjeter.comIndustri
36Loritan PrespaPRESPA INVESTRr. Gjergj Balsha, Nd.6, Kodi postar 1029, Tirane+355 0692020264Lprespa@gmail.comIndustri
37Ylli MerjaYLLI MERJARr. Ferit Xhajko, pall. SIMED, Tirane+355 04 2 400 367ylli.merja@gmail.comIndustri
38Roland HysaMIELL TIRANAUnaza e re, rr. Agim Qarri, Tirane+3554225619; +3554271777flourtirana@albaniaonline.netIndustri
39Gezim HaliliGRIALDLagja e re, rruga e Uzines, Kukes+355 0682066360grialdshpk@yahoo.comIndustri
40Hajri ElezajLAJTHIZA INVESTRr. Anastas Kullarjoti, Nr. 5, Tirane+355 0686055525; 0689006755info@lajthiza.alIndustri
41Esat ValteriEVERESTRruga Nacionale, prane nyjes se betonit, Kamez, Tirane+355 06820 54867info@everest.alIndustri
42Edmond IsakuDEMA-PATINFshati Cerruje, Klos, Diber355 682393870edmondisaku@yahoo.comIndustri
43Arben ShijakuALBITAAutostrada TR-DR, km.14,Vore355 672081360info@albita.alIndustri
44Edmond CamiCAMI INTERNACIONALBulqize, Diber355 682020288camimond@yahoo.comIndustri
45Sokol DocajM & SRr. Shaban Bardhoshi, kombinat, Tirane355 686025633sokol.docaj@gmail.comIndustri
46