NrAnetari                     Emri i ShoqeriseAdresaTelEmailSektori
1Nikolin JakaDIAGONAL PROJEKTIM & ZBATIMRruga Beqir Luga, pall.3, kati 0, Tirane+355 045800672info@dbz.alNdërtim
2Andi GjiknuriANDILagja Pavaresia, rruga Pelivan Leskaj, pall.Andi 3, kati 2, Vlore+355 069 2022224andigjiknuri@gmail.comNdërtim
3Valentina GjokaTOP LINERr. Hodo Beg, njesia nr.10, pall. 298, Tirane+355 042229797info@topline.alTregti
4Vullnet HakaEVEREST I.E.Mezez, Komuna kashar, Tirane+355 042407777/8/9info@everestie.comTregti
5Vasil LlajoINTERMEDICARr. Jordan Misja, Tirane+355 042 200600info@intermedica.alTregti
6Flutura XhabijaShoqata Kombetare e Grave Profesioniste, Afariste dhe ZejtareRr. Bogdani, pall.25, ap.51, Tirane+355 4 2235726shgpaz.albania@yahoo.comTregti
7Aleks MilloMILLOCOLORLagja Brigada 17 Sulmuese, rr. Zogu I, Elbasan+355 0682062355aleks.millo@millocolor.comTregti
8Gjoke UldedajUniversiteti QirjaziKamez+355 692022419gjuldedaj@gmail.comShërbime
9Ylli NdroqiORARr. Aleksander Moisiu, Tirane+355 42259765ylli@yldon.comShërbime
10Besnik LeskajABKONSRr. Themistokli Germenji, prane RTSH, k.2, Tirane+355 4 2258326info@abkons.comShërbime