Jonida Mançellari

Asistente e Kryetarit

jonida_mancellari@cci.al   Tel: +355 045 800 932

Aris Tasho

Departamenti i Marrdhenieve me Jashte

      aris_tasho@cci.al       Tel: +355 045 800 933

Albana Laknori

Sekretare e Dhomes

albana_laknori@cci.al   Tel: +355 045 800 936

Viola Xhindi

Drejtoreshe e Departamentit te Projekteve

viola_xhindi@cci.al       Tel: +355 045 800 936

Edlira Prenga

Marredhenie me Publikun

edlira_prenga@cci.al   Tel: +355 045 800 933

Nevila Konomi

Departamenti i Sherbimit te Biznesit

nevila_konomi@cci.al   Tel: +355 045 800 931

Ornela Sulçe

Koordinatore Trajnimi

ornela_sulce@cci.al      Tel: +355 045 800 934

Meggi Zhugli

Perkthyese

meggi_zhugli@cci.al      Tel: +355 045 800 934

Jonida Haxhillari

Koordinatore Projekti

jonida_haxhillari@cci.al   Tel: +355 045 800 936

Arbi Hoxha

Financier Projekti

arbi_hoxha@cci.al         Tel: +355 045 800 936

Elida Boshnjaku

Koordinatore Projekti

elida_boshnjaku@cci.al   Tel: +355 045 800 936

Emirjon Lleshi

Koordinator Projekti

emirjon_lleshi@cci.al   Tel: +355 04 800 931