Jonida Mançellari

Asistente e Kryetarit

jonida_mancellari@cci.al   Tel: +355 045 800 932

Albana Laknori

Sekretare e Dhomes

albana_laknori@cci.al   Tel: +355 045 800 936

Aris Tasho

Departamenti i Marrdhenieve me Jashte

      aris_tasho@cci.al       Tel: +355 045 800 933

Edlira Prenga

Marredhenie me Publikun

edlira_prenga@cci.al   Tel: +355 045 800 933

Viola Xhindi

Drejtoreshe e Departamentit te Projekteve

viola_xhindi@cci.al       Tel: +355 045 800 936

Emirjon Lleshi

Koordinator Projekti

emirjon_lleshi@cci.al   Tel: +355 04 800 931

Nastjana Dedo

Koordinatore Projekti

nastjana_dedo@cci.al   Tel: +355 045 800 936

Nevila Konomi

Departamenti i Sherbimit te Biznesit

nevila_konomi@cci.al   Tel: +355 045 800 931

Ardian Poshi

Departamenti i Sherbimit te Biznesit

ardi_poshi@cci.al          Tel: +355 045 800 931

Adela Myftari

Koordinatore Trajnimi

adela_myftari@cci.al     Tel: +355 045 800 934